בית הבד באבטליון

ללא כל ספק האטרקציה הכי טובה ביישוב אבטליון היא לא אחרת מאשר ביקור בבית הבד/ מסעדה ביישוב, בית הבד פתוח כבר מאז שנת 1997 ומאז ועד היום הוא לא מפסיק להתפתח, להציע שירותים נוספים (כמו למשל המסעדה שנפתחה בו) ולהגיע לקהלים חדשים ורחוקים יותר.

בית הבד עצמו יושב על רכס יודפת ההררית עם נוף גלילי מושלם וציורי שמעניק לכם רצון עז לפתוח בקבוק יין טוב, לנשנש איזה משהו טעים ופשוט להירגע....

ייצור שמן זית יהודי בעבודה עברית וגם עוד כמה מוצרים נוספים....

בשנת 1997 כאשר בית הבד באבטליון רק נפתח כל עיסוקו היה ייצור שמן זית איכותי, יהודי בעבודה עברית, עם השנים שמו של העסק החל ללכת לפניו וקהל הלקוחות שלו הלך והתרחב והגיע גם עד יישובים מרוחקים בדרום הארץ, בשלב זה מן הנדרש שהעסק יתרחב ויעניק גם שירותים ומוצרים נוספים כמו לדוגמא מגוון רחב של סוגי זיתים כבושים בצנצנות זכוכית.

מסעדה / בית קפה

כשבית הבד באבטליון הפך להיות מוקד לעליה עבור מטיילים רבים באזור הצפון הבינו בעליו כי הגיע הזמן לשדרגו ולהעניק שירותים רחבים יותר, בשלב זה נולד רעיון המסעדה/ בית קפה ועד מהרה הוא הפך מרעיון ללהיט שמושך כמו מגנט מטיילים רבים אל היישוב.

מקום לאירועים קטנים ומיוחדים

כמו כן בית הבד הוא גם מקום מקסים ומושלם לאירועים שונים כמו אירוח קבוצות (ימי כיף לעובדים), אירועי מוזיקה מיוחדים, חתונות קטנות, בר מצווה, בת מצווה, אירועי יום הולדת וכ"ו.... האירועים בבית הבד מקבלים באופן אוטומטי אווירה מיוחדת וזאת בזכות האוטנטיות של המקום והנוף המקסים שעליו הוא משקיף.

שעות וימי הפעילות של בית הבד באבטליון

ימי הפעילות של בית הבד באבטליון הם: א-ה 9:00-20:00 / יום ו פתיחה בשעה 9:00 סגירה משתנה, להתקשר ולשאול. יום שבת העסק סגור!

צרו קשר עם בית הבד

כתובת בית הבד: אבטליון, 20176

איש קשר: פרץ

טלפון: 04-6789521

פלאפון: 052-2404853